מי אנחנו

שי אריאל – עבודות עץ ומתכת הינה חברה המתמחה בניהול וביצוע פרויקטים הכוללים בניה בעץ וברזל.
שי אריאל, מייסד החברה ומנהלה בפועל, הינו בוגר הטכניון בתחום ניהול פרויקטים בבניה והוא בעל ניסיון מעשי מוכח של מעל 12 שנים.
אנו רואים עצמנו כארגון דינמי ומתפתח, כחזון אנו שואפים לצמוח ולהתרחב לכל אורך הדרך, הן בהיקף הפרויקטים והן באתגר הביצועי והיצירתי. מתוך כך, כתפישה המובילה אותנו, אנו פועלים בגמישות ומרעננים את החזון המתווה את דרכנו כל העת, תוך שמירה על יציבות ואיכות השירות. 
העקרונות המנחים אותנו בבואנו לביצוע כל פרויקט: 
מקצועיות וניסיון – שי אריאל – בניה בעץ וברזל הינה חברה המנוהלת ע"י בעל מקצוע מוסמך בתחום ניהול וביצוע פרויקטים, עם ניסיון של מעל 12 שנים בבניה בעץ ובברזל בהיקפים מגוונים, ומספקת מענה בכל שלבי הבניה.

זמן ויעילות – הניסיון הרב בניהול וביצוע פרויקטים מורכבים מאפשר לנו לקצר תהליכים, להבין ולגזור משמעויות, להציב ולעמוד בלוחות זמנים ריאליים ומדויקים.

שמירה על שגרה – חשוב לנו מאוד לשמור על שגרת החיים שלך ככל הניתן ועל כן אנו מקפידים על עבודה נקיה ועצמאית עם כמה שפחות הפרעות ואי נוחות. 

יחסי אנוש זה לב העניין – מתוך ההנחה כי אנו פועלים לשפר את איכות חייך, ברור לנו כי אין דרך אחרת אלא לעשות זאת יחד, בשיתוף פעולה ומתוך אמון הדדי מלא, הקשבה לצרכיך ויחס מכבד הם נר לרגלינו והם הנוסחה להצלחת כל פרויקט. אנו נוהגים בשקיפות ובהירות תוך התחשבות מלאה בטובתך ובשביעות רצונך. 

דיוק וניצול משאבים מיטבי – אחד היתרונות המשמעותיים שמביא עמו הניסיון, הוא היכולת למנוע בזבוז. מקצועיות, מובילה לדיוק וליעילות. ידע מצטבר, תיאורטי ויישומי, מוביל לניצול משאבים מיטבי, כלומר: קריאת השטח בצורה נכונה, בחירת חומרים מתאימים, ייעוץ והכוונה, בניה מדוייקת המאפשרת מיקסום הפוטנציאל של שטח הפרויקט, ומתוך כל האמור, אנו חוסכים לך טעויות המתורגמות לכסף רב. 

איכות לאורך כל הדרך – אנו מבינים שפשרות מובילות לבזבוז, לחוסר שביעות רצון ולפגיעה בלקוח. באחריותנו, כחברה מקצועית, להחליט שלא להתפשר על איכות החומרים, טיב השירות ובטיחות הביצוע, גם כאשר הלקוח דורש את "הזול" ו"המהיר". זה המקום היחיד בו הגמישות שלנו נמוכה ביותר, מתוך ההבנה שהשקעה בטוב ביותר מביאה לתוצאות הטובות ביותר, ועם אהבה רבה אנחנו עושים הכי טוב שאפשר. 
20160809_115445_edited
1455183_10201575945734322_1309625493_n
20150818_124900_HDR